KeresőBlogÁraink

Java Backend Engineer

Kiemelt

Budapest, Magyarország | Home office

Interjús hirdetés

Programozó, Fejlesztő

IT programozás, Fejlesztés

Teljes munkaidő

Pozíció rövid bemutatása
Partnerünk több mint 10 évnyi tudással rendelkező fejlesztői csapatába keresünk Java Backend fejlesztőt a következő kritériumokkal: 4+ év Java fejlesztői tapasztalat. Modern architektúra - Non-blocking, Asynchronous és olyan keretrendszerben szerzett tudás, mint a Spring Boot, Spring WebFlux. Microservice, AWS és PostgreSQL. Folyékony angol nyelvtudás. Tapasztalat a Kafka, Redis, Rest és DynamoDB használatában.
Feladatok
Egy csapat részeként részeként részvétel a mindennapos feladatok ellátásaban.
Szükséges tapasztalat

3 - 5 év

Nyelvismeret

angol

Középfok

Előnyt jelent
Rugalmas munkavégzés, Home Office
Amit kínálunk
Home Office lehetőség. Ha minket választasz, akkor folyamatos szakmai fejlődésben lesz részed. Offline és online csapatépítő tevékenységek. Lehetőség alvállalkozói munkavégzésre. Állandó, teljes munkaidős foglalkoztatási lehetőség magyarországi jelentkezőknek. (+ Laptop csatlakozáskor).
Munkavégzés helye