KeresőBlogÁraink

Takarító munkatársat keresünk - műszakvezetőnek is akár!

Bicske, Magyarország

Takarító, Házvezető

Gyártás, Termelés

Teljes munkaidő

Pozíció rövid bemutatása

Éjszakai takarítót -részlegvezetőt keresünk,

Húsgyárban kiemelt higiéniai területen az éjszakai takarítás teljes levezénylése 3-5 munkavállalóval.

Feladatok

Az éjszakai takarítások feladatok végzése a feladat, este a teljes munkafolyamat indulásától a reggeli higiéniai átadásig.

Heti 5 nap munkaidővel amiben a hétvége is beletartozik,

Mivel kiemelt higiénia terület, így csak pontos precíz munkát végző vezetőt keresünk, aki akár egy részleg  vezetésben is részt venne.

Pontos munkájára és környezetére igényes vezetőt keresünk,

Éjszakai műszakban dolgozunk csak, így ezzel a fajta terheléssel kell számolni!

Dokumentálásban jártasság elvárt.

Takarítási gyakorlat szükséges,

Csoportvezetői gyakorlat szükséges,

Szabálykövetés és betartatás elvárt.

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges tapasztalat

0 - 1.5 év

Nyelvismeret

magyar

Anyanyelvi szint

Jogosítvány

B

Előnyt jelent

Szakmai gyakorlat húsipari területen,

Ha van jogosítványa az előnyt jelent,

Amit kínálunk

Korrekt versenyképes fizetés, Bejelentett rendezett munkaviszony, heti 5 napos munkavégzés,

Szakmai előre lépési lehetőség,  támogató vezetői és megrendelői háttér!

Fizetés

350.000 Ft - 450.000 Ft

Munkavégzés helye