KeresőBlogÁraink

Bicskei Húsüzembe takarítási Csoportvezetőt keresünk

Bicske, Magyarország

Csoportvezető

Gyártás, Termelés

Teljes munkaidő

Pozíció rövid bemutatása

Éjszakai takarítási csoport vezetőt keresünk - Bicskére a húsgyárba

Feladatok

A bicskei húsgyárban az éjszakai takarítási feladatok irányítása,

Feladat a dolgozók irányítása, hogy a teljes takarítási folyamat a reggeli termelés indításra a megrendelő igényei szerint rendben legyen.

Elvárunk takarításban és csapatvezetésben jártasságot, mivel a dolgozók napi munkájának a koordinálása mellet feladat még az újak betanítása és a folyamatos szakmai fejlesztésük annak érdekében, hogy a takarítási mutatóink meg legyenek.

Az éjszakai takarítási feladatok koordinálása, 13 fővel végzendő.

Több kisebb gyártásban elszeparált területen végzendő a munka felügyelete és koordinálása a húsgyárban. Folyamatosan a dolgozók munkáját kell ellenőrizni és segíteni annak érdekében, hogy a gyártás a reggeli indításkor problémamentesen indulhasson.

21.30-6.00 munkaidőben, havi 2 vasárnapi hétindítással.

Fizetés: vezetői fizetési igényt kérjük a jelentkezésben megjelölni.

Céges mobil és laptop a munkavégzéshez biztosítva,

Az étkezések biztosítva vannak, mind a dolgozóknak, mind a vezetőknek is.

Önéletrajzzal várjuk a jelentkezést: hr@britesol.hu

Takarításban és csapat vezetésben elvárt a gyakorlat,

Szükséges végzettség

Középiskola

Nyelvismeret

magyar

Anyanyelvi szint

Jogosítvány

B

Előnyt jelent

Jó kommunikációs készség mind szóban, mind írásban a napi mailezésben.

Amit kínálunk

Vezetői bérezés,

Támogató szakmai vezetés,

Fizetés

400.000 Ft - 600.000 Ft

Munkavégzés helye