KeresőBlogÁraink

Budapesten a Hangár utcai gyárba délutános takarítót keresünk

Budapest, Hangár utca, Magyarország

Takarító

Betanított, Fizikai, Segédmunka

Teljes munkaidő

Pozíció rövid bemutatása

A 18 kerület  Hangár utcai gyárba délutános takarítót keresünk,

Tiszta területen a 2 óránkénti higiénia feltöltéseket és a délutánban már üres irodákat kell takarítani.

Munkaidő 14.00- 22.00-ig, hétfőtől péntekig,

Hétvégi munkavégzésre van lehetőség, de nem kötelező!

Munkabér: 250.000 nettó alap fizetés, plusz a személyi jellegű kifizetések.

Feladatok

Elektronikai gyárban, ami alapvetően tiszta terület itt kell a délutáni műszakban a megrendelő által megadott ütemezés szerint végezni a délutáni takarítást.

Rendszeresen a higiénia feltöltéseket kell végezni, illetve a szabad, már üres irodai és gyári területeket kell takarítani, megadott ütemterv szerint.

Ápolt, magára és környezetére igényes takarítót keresünk, hosszútávra!

Szükséges végzettség

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges tapasztalat

1.5 - 3 év

Nyelvismeret

magyar

Anyanyelvi szint

Előnyt jelent

HA szeret fiatalos csapatban dolgozni, igényes a munkájára és a környezetére.

Amit kínálunk

Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos csapatban.

Fizetés

250.000 Ft - 300.000 Ft

Munkavégzés helye