Lakatos munkatársat keresünk Iszkaszentgyörgyre

Iszkaszentgyörgy, Magyarország

Lakatos, Géplakatos

Gyártás, Termelés

Teljes munkaidő

Pozíció rövid bemutatása

Székesfehérvár határában, a Városkapu Ipari Parkban található iszkaszentgyörgyi, acélipari telephelyünkre keressük új kollégáinkat AZONNALI munkakezdéssel, LAKATOS munkakörbe!

Feladatok
  • fém- és lakatosszerkezetek, illetve fémipari termékek gyártása
  • munkavégzés során használt eszközök és berendezések napi karbantartása
  • szakirányú középfokú végzettség /technikum/
  • gépésztechnikus / lakatos végzettség
  • legalább 1 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • műszaki rajz magabiztos olvasása
  • nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés
  • hatékonyság a csoportmunkában
  • önfejlesztésre való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • minőség-ellenőrzés
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • rugalmasság, pontosság
  • hatékony konfliktuskezelés
  • problémamegoldó készség
  • jó szervezőkészség
  • határozott fellépés, magabiztosság
  • magasfokú terhelhetőség
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
Szükséges végzettség

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges tapasztalat

1.5 - 3 év

Jogosítvány

B

Előnyt jelent
  • acélszerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • targonca és / vagy híddaru kezelő jogosítvány
  • kisgépkezelő szakvizsga, felvonókezelői szakvizsga
Amit kínálunk
  • versenyképes, stabil és jogtisztán bejelentett jövedelem
  • 8 órás, egyműszakos munkarend
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil munkahely,
  • hosszútávú munkalehetőség.
  • továbbképzési-, fejlődési-, karrier lehetőség
  • fiatal csapat, családias munkakörnyezet
  • dinamikus, sikerorientált csapat
  • különleges, szakmai kihívást jelentő munkák
  • jó hangulat
Munkavégzés helye